Relaksējoša burāšana pa vējam ar Parasailor

ISTEC Parasailor ir inovatīva bura, kas īpaši izstrādāta burāšanai pa vēju. Burā integrējot unikālu paraplāna stila spārnu un drošības ventilācijas atveres, Parasailor ir atrisinājusi daudzus trūkumus, kas saistīti ar parasto spinakeru izmantošanu un burāšanu pa vējam.

Kā darbojas spārns?

Pilnvējš piepilda buru un virza jahtu uz priekšu. Daļa spiediena aiziet caur atveri burā, aiz kuras atrodas spārns, kas uzstādīts tā, lai gaiss ietu virs un zem tā. Pateicoties spārna formai un leņķim, kādā gaiss plūst ap to (leņķis optimāls efektivitātei), gaiss uz spārna virsmas paātrinās ātrāk nekā gaiss zem tā. Uz virsmas veidojas zems spiediens, kas burtiski velk spārnu uz augšu un stabilizē to (paceļ).

Spārna pacelšana nodrošina divus būtiskus efektus: pirmkārt, tiek samazināts spiediens uz priekšgalu. Bet otrkārt, palielinās vilkme, jo optimālais spārna efektivitātes leņķis ir aprēķināts tā, ka vilkmes zaudēšana, ko izraisa atvēršana, tiek pilnībā kompensēta.

Kāpēc izvēlēties Parasailor mierīgai burāšanai pa vējam?

Novērst bročingu

Burājot pa vēju, laivas var aiziet bročingā, ja tās saskaras ar spēka pārslodzi burā, ko parasti izraisa pēkšņa brāzma vai negaidīts vēja stipruma pieaugums. Burā iesprostots, liekais spēks tiek pārnests caur takelāžu korpusā, kas var izraisīt pēkšņu un strauju kursa maiņu, sasvēršanos, bet smagos gadījumos - arī buras, laivas bojājumus vai pat apgāšanos. Parasailor efektīvi novērš bročinga risku, pateicoties drošības vārstiem, kas nekaitīgi novirza visas liekās vēja brāzmas uz jūru.

Nevainojama stabilitāte
Parasailor raksturīgākā īpatnība ir tās aerodinamiskais spārns. Tas pilda divas funkcijas: pirmkārt, tas nodrošina burai (un laivai) stabilitāti, un, otrkārt, tas rada cēlējspēku.
Stabilitāte Spārnam ir divkāršs slānis, un tajā ir desmitiem mazu gaisa kabatiņu, kas automātiski piepūšas, kad buru piepilda vējš. Šīs piepūšamās kabatas padara spārnu daļēji stingru un darbojas kā mīkstas latas, kas tur buru atvērtā stāvoklī un piešķir tai formu.
Cēlējspēks Priekšburai ir tendence nospiest jahtas priekšgalu zemāk ūdenī. Parasailor spārns rada сēlējspēku, tādējādi līdz minimumam samazinot spiedienu uz priekšgalu.
Paredzēts nelielām ekipāžām
Parasailor ar patentētu hibrīda spārnu tika īpaši izstrādāta nelielām ekipāžām. Pateicoties izcilajai EasySnuffer sistēmai, buru var pacelt un atvērt dažu mirkļu laikā. Pēc tam Parasailor izmantošana tiek īstenota ar parastajām šotēm bez klāja papildaprīkojuma.
Spārns vienmēr cenšas atrast optimālo burāšanas leņķi, tāpēc buru regulēšana jeb trimmēšana ir minimāla. Turklāt spārns ir tik stabīls, ka pat tad, ja jūs esat novirzījies no vēja kursa maiņas vai vēja nobīdes dēļ, spārns palīdzēs noturēt buru atvērtu un dos iespēju koriģēt kursu.
Nav nepieciešams bomis
Ir vairāki Parasailor uzstādīšanas veidi. Lai gan spinakerbomi var izmantot gluži kā parastu spinakeru, to var arī nedarīt. Spārna izplešanās moments ir pietiekams, lai ērti lietotu Parasailor bez bomja
Laba no 70° līdz 180° AWA
Divas buras vienā! Parasailor darbojas no 70° līdz 180° šķietama vēja leņķī (AWA). Tas nozīmē, ka tā aptver gan simetrisko, gan asimetrisko spinakeru darbības leņķus kopā.
Labi darbojas ar autopilotu
Pāris, kas radīts debesīs: Parasailor un autopilots. Ir lieliski redzēt, cik labi tie sader kopā. No vienas puses, Parasailor ar savām lieliskajām paštrimmēšanas īpašībām viegli tiek galā ar autopilota vadību. No otras puses, autopilotam nav īpaši jāiejaucas, jo Parasailor nav praktiski nekādas uzlūvēšanas vai nokrišanas tendences.
15 aizraujoši krāsu dizaini
Izvēle ir jūsu ziņā - jaunās paaudzes Parasailor ir pieejama 15 aizraujošos krāsu dizainos. Protams, dizainparaugi atbilst ISTEC tumšo malu filozofijai, kas atvieglo buru vērošanu spilgtas gaismas apstākļos.
Izvēlieties savu krāsu
Augsta izturība
Katra Parasailor ir ļoti izturīgs produkts. Jau pati tās konstrukcija ļauj tai daudz labāk pārvarēt spēcīgas brāzmas nekā parastajiem spinakeriem.
Horizontālā atvere ir īsts drošības vārsts, kas pēkšņas un spēcīgas gaisa spiediena paaugstināšanās gadījumā ļauj gaisam kontrolēti izkļūt no buras.
Turklāt daudzslāņu un dubultā stiegrojuma šotstūri, kā arī troses un dakrona lentes stiprinātās malas padara Parasailor par izturīgu buru.
Uzmanība detaļām
Katra Parasailor detaļa ir izgatavota ar vislielāko rūpību, izmantojot materiālus un ražošanas metodes, kādas nav pieejamas nevienam citam buru ražotājam. Katra bura ir izgatavota pēc individuāla pasūtījuma un atbilstoši katra klienta specifikācijām. Buru un arī spārnu izgatavo no aeronavigācijas klases auduma. Tas ir ne tikai ļoti izturīgs, bet arī ļoti viegls un īpaši izturīgs pret UV starojuma bojājumiem. Katra Parasailor ir izgatavota ar tādu pašu rūpību un uzmanību detaļām, ar kādu tiek izgatavoti paraplāni un izpletņi. Parasailor malas, kā arī EasySnuffer un buru somas malas ir marķētas, lai būtu vieglāk orientēties, paceļojot un noņemot buru
Parasail
Kā liecina to nosaukumi, Parasailor un Parasailor ir ļoti līdzīgas.

Parasail ir izstrādāta kā Parasailor variants, kas paredzēts izmantošanai uz nelielām laivām (kuru garums nepārsniedz 30' pēdas). Parasail darbības princips ir tāds pats kā Parasailor, un tā darbojas tieši tāpat. Tomēr Parasail spārns ir vienslāņu, tāpēc tajā nav gaisa kabatu, kas nodrošina papildu stabilitāti..

Tā vietā cēlējspēku un stabilitāti nodrošina atvere burā. Tā rezultātā nedaudz samazinās buras stabilitāte un cēlējspēks, bet, tā kā bura ir vieglāka, tā ir vieglāk lietojama un var būt izmantota ļoti mazā vējā. Tā kā burai ir ļoti mazas uzlūvēšanas vai nokrišanas tendences, tā ir ideāli piemērota nelielām ekipāžām. Ir iespējams, bet nav nepieciešams izmantot spinakerbomi.

Salīdzinot ar Parasailor trīsdimensiju spārnu, šī vienkāršākā konstrukcija nav tik efektīva, taču tā samazina ražošanas izmaksas.
Jūsu prasībām atbilstošs spārns
Parasailor or Parasail? Vai var būt vecais labais Spinakers vai Ģenakeris? Kura bura ir visefektīvākā tieši jums, ir atkarīgs tikai no jūsu laivas lieluma un burāšanas ambīcijām.
Easysnuffer PRO
 • Divpakāpju kontroles sistēma
  Easysnuffer ir aprīkots ar divu pakāpju kontroles sistēmu, kas, velkot auklu, vispirms savelk buras pārvalka augšējo daļu, bet apakšējo daļu atstāj taisnu. Tas ļauj izvairīties no buras iestrēgšanas buras pārvalkā un pacelšanās kopā ar to.

  Vairāk informācijas par Easysnuffer PRO
 • Ovāla piltuve - super viegla

  Buras pacelšanu un nolaišanu ievērojami atvieglo īpaši vieglā Easysnuffer piltuve. Pateicoties tās ovālajai formai, piepildoties burai, vējš viegli virza piltuvi uz augšu. Piltuves ovālā forma ir arī ērta buras noņemšanai. Piltuve lieliski savelk buru, kad kad virve tiek vilkta uz leju.
 • Tikai viena virve uz augšu un uz leju
  Easysnuffer tiek izmantots ar vienu vadības virvi ārpusē un divām vadības virvēm iekšpusē, pa vienai katrā pusē, kas iestrādātas buras pārvalka iešūtos kanālos. Šādā konstrukcijā vadības virves vienkārši nevar sapīties burā. Turklāt kanāli ir izgatavoti no balta auduma, kas labi kontrastē ar buras pārvalka pelēko audumu un tādējādi ir kā optisks orientieris, kas palīdz noteikt, vai buras pārvalks ir vai nav savilkts.

 • Sarkani un zaļi marķējumi drošai uzglabāšanai
  Pēc buras nolaišanas ir labi piestiprināt šotstūrus pie Easysnuffer attiecīgi marķētām (ar sarkanu vai zaļu krasu) iekabēm. Tas samazina risku, ka nākamajā buru pacelšanas reizē šotstūriem tiks piestiprināti nepareizi šoti.
 • ISTEC AG tika dibināta 2004. gadā no Swing Flugsportgeräte GmbH. Swing ir viens no pasaulē lielākajiem planieru un aksesuāru ražotājiem. ISTEC un Swing cieši sadarbojas attīstības, iepirkumu, ražošanas un administrēšanas jomās, un to galvenais birojs atrodas Landsberīdā netālu no Minhenes (Bavārijā).

Pieprasīt Parasailor cenu
Pieprasiet cenu piedāvājumu un esiet soli tuvāk jaunai spārnu burai
Mani interesē:
ISP-Measurement
I-Measurement 
J-Measurement
Nospiežot pogu, Jūs piekrītat konfidencialitātes politikai.
SIA Sunlights Sailing

(Starptautiskā burāšanas skola

& Čartera aģentūra)

Reg.Nr.40103928670

Adrese
Dzērbenes iela 14,
Rīga, Latvija, LV-1006
Made on
Tilda